Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm Fragmanı

Paylaşın
Daxil et
 • Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm Fragmanı
  Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm'de Züleyha'nın duruşmasına Demir geliyor ve hakime Züleyha'nın büyük bir ceza almasını istediğini söylüyor. Bu duruma sinirlenen Züleyha, Fekeli'ye Yılmaz'a Adnan'ın onun çocuğu olduğunu söylemesini istiyor.
  Bir Zamanlar Çukurova nefes kesen 61. Bölümüyle 26 Mart Perşembe 20:00'da ATV'de
  Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı “Bir Zamanlar Çukurova” atv’de...
  Bir Zamanlar Çukurova AZplus Kanalına Abone Olmak İçin; goo.gl/iKjKpL
  atv Resmi AZplus Kanalına Abone Olmak İçin; goo.gl/dmrDLN
  #BirZamanlarÇukurova #ZüleyhaDemir #MüjganYılmaz

Şərh • 80

 • Rufane Agayeva
  Rufane Agayeva 5 gün əvvəl

  Zuleyhani hec sevmiyorum dogru hayatinda yanlis yapdi dizideki xarekteri agliyor hec inandirici qalmir🤨

 • Leyla Mecidova
  Leyla Mecidova 7 gün əvvəl

  İyi yapdı Demir.Züleyha haketdi.Olan olmuşdu,artıq coluq cocuq sahibi idi,sevmese bile Demirin karısı idi.Cocuqlarını düşünüb Hünkar gibi aşkını kalbine gömmeli,ismini ismetini korumalı idi.

 • Məhəmməd Əyyubov
  Məhəmməd Əyyubov 9 gün əvvəl +1

  "Bunu okuyan kişi"
  İnşallah yarın istediyin her şey olur
  AMİN
  280 aboneyim 300 yaparmıyız?

 • Sermin Koç
  Sermin Koç 9 gün əvvəl

  Hala Züleyha'yı çocuklarınla tehdit ediyor demir kişiliksiz karektersiz zayıf bir insan insanları tehditle zorbalıkla şantajla parayla elinde tutuyor kibirli kendini beğenmiş bir karekter dikkat ederseniz kendiyle ilgili bir durum söz konusu olduğunda ensevdiklerini bile siliyor düşman oluyor kaybetmeyi hazmedemiyor aslında onunkisi aşk değil hastalıklı takıntılı sevmek kaybetme korkusu var insanların gözünde hep güçlü görünmek istiyor Züleyha'yada aslında sevdiğinden yapmıyor bunları bütün derdi yılmaz kazanamasın sevilmesin onu istiyor tam bir piskopat kolayını bulmuş çocuklarla şantaj ve zorbalık yapmak seven insan olsa sevdiği kadına bunu yapmaz yılmazın tırnağı olamaz hiçbir zaman Züleyha'nın saçının bir teline bile zarar vermedi onun için ölümü adam öldürmeyi göze aldı gerçek sevgi bu eskiyi dizinin ilk başlarını hatırlayın ona göre yorum yapın kimse yanlış anlamasın bu bir dizi ben burda dizideki karakterleri eleştirdim dizi dışında hepsini beğeniyorum hepsi usta oyuncu onlara saygı duyuyorum hepside rollerini çok güzel oynuyorlar bize o duyguyu gerçekmiş gibi yaşatıyorlar oyunculuklarına diyecek sözüm yok hepsi çok başarılılar allah hepsinin yolunu açık etsin hayatlarında başarılar diliyorum.

 • Sermin Koç
  Sermin Koç 9 gün əvvəl

  Bazılarınız demire laf söyletmiyor demekki sizde onun gibi vicdansız ve zalimce düşünenlerdensiniz ne çabuk unuttunuz demirin yılmaza yaptıklarını nezamandan beri kötüler iyioldu yılmazın koynundan sevdiği kadını aldılar adama yapmadıkları zulüm kalmadı şimdi demir efendi namuslu oldu öylemi okadar namusluyduda neden Züleyha hamileyken başkasının karısına göz koydu alana kadar uğraştı ozaman namusu nerdeydi herşeyi bile bile aldı yılmazla görüşsebile edebiyle görüştü yılmaz onungibi namuzsuzluk yapmadı kendine baksın piskopat hemen gidip Züleyha'yı aldattı birde bunun gibi şerefsizlere arka çıkıyorsunuz savunuyorsunuz çok yazık nedeğişti kadın aynı kadın ozaman midesi kabul ettide şimdi niye midesi kabul etmiyor çok namusluya midemi bulandıyor böyle zihniyetili insanlar toplumada kötü örnek inşallah Züleyhayla yılmaz aşkı kazanır Müjganada gelince oda yılmazla herşeyi bilerek kabullenerek söz vererek evlendi şimdi nedeğiştide bu anlamsız şeyleri yapıyor itici bir tip donuk mimikli kasvetli bir insan tamam hiçbir kadın aldatılmak istemez o konuda birşeydemem ama ortada aldatılma yok ozaman baştan bu evliliği kabul etmeyecekti kendinide yaktı zavallı Züleyhayıda olan Züleyhaya oldu o yılmaza yardım etmek için onu uyarmak için gitti müjgan yılmazı sevseydi ona bu alçaklığı yapmazdı tamda demirle araları düzelmişti herşeyi mahvetti ya demir vursaydı yılmazı böylemi seviyor yılmazı birde doktor olucak daha iyi bilmesi lazım kendisi psikolojik destek alıcaktı zaten senariste bir anda müjganı kötü karekter yaptı malesef

 • Fatma Kıran
  Fatma Kıran 9 gün əvvəl

  Hani Müjgan ölüyordu cadı

 • Kαrαkız {1903} Bollywood 3⃣2⃣

  Yinrçe aldatmaca ALLAH belanızı versin !!!

 • Ercan Sumerbas
  Ercan Sumerbas 9 gün əvvəl

  Demir yamanda gorono virüsü gibi herzaman kötülük pesinde odirek zehirliyo virus bile 14gunde olduruyomus

 • Yusuf Şilepe
  Yusuf Şilepe 9 gün əvvəl

  🙄

 • Leyla Çetin
  Leyla Çetin 9 gün əvvəl

  Şu hatip hıyarı artık hapsi boylasın lütfen senarist bu kadar uzunmu sürer cengaverin katilinin serbest kalması

 • Serhat Demir
  Serhat Demir 10 gün əvvəl

  Demir sanki cezaevi demirbaşı gibi sürekli orda ortaya çıkıyo😂😂😂😂

 • nikos litas
  nikos litas 10 gün əvvəl

  Bu muzik adi bilen var mi?

 • Gulya Ilmuradow
  Gulya Ilmuradow 10 gün əvvəl

  Yilmaz serefsiz sen kendi karina sahip cykdinmi gunazis kizi arkasindan koşdun seviyorum deyipde evlendin mujgan hic hak etmedi bunlari Yilmaz sen nasil bir sozuni tutmayan adamsin

 • xX Monarosa
  xX Monarosa 10 gün əvvəl

  Züleyha yılmaza haber vermesi için fekeli değil sabahattine söylüyor

 • Gulare Aliyeva
  Gulare Aliyeva 10 gün əvvəl +1

  Senaris sən nə biçim bir ad
  am oldun.Adnanın Yılmazın
  oğlu olduğunu söyləmək üç
  ün dünyanı karona virusu tut
  maq gərəkmiş .Bizlər olma
  saq sizin dizilər nəyə gərək.
  Bu körpə bilmədi atası kmdi.
  Sonda bilmək nəyə yarar🤗

 • Firaqe Memmedova
  Firaqe Memmedova 10 gün əvvəl

  Zuleyha adnan yilmazin oglu oldugunu de bizi uzme .

 • Firaqe Memmedova
  Firaqe Memmedova 10 gün əvvəl

  Muwgani sevmiyorum halasini da

 • Firaqe Memmedova
  Firaqe Memmedova 10 gün əvvəl

  Zuleyha gozeldir

 • Firaqe Memmedova
  Firaqe Memmedova 10 gün əvvəl

  Yilmaz ve zuleyha bir yerde olmagini istiyirem

 • Bilal Ölmez
  Bilal Ölmez 10 gün əvvəl

  Buneya eskiden samanyolu tvde ki diziler gibi hep aci senaristin pisikolojik sorunu var herhalde bi insan bu kadar aci cekemez sacmalyip durmasin artik

 • ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

  🔥🔥
  📈📈📈📈📈📈📈📈📈📈📈📈 trending 📈📈📈📈📈📈📈📈📈📈📈📈📈📈
  1:49 💞💚🔥💃
  👇💖

 • Fatma Cangi
  Fatma Cangi 10 gün əvvəl

  Hfi jdi

 • Ezgi Altuntaş
  Ezgi Altuntaş 10 gün əvvəl

  Sabahattine söylüyor git söyle diye söylesin de uzamasın artık

 • Eliftaylan Kosger
  Eliftaylan Kosger 10 gün əvvəl

  Sayın senarist bey yılmaz adnanın oğlu olduğunu öğrenemeden corana virüsüne yakalanırda ya ölürsem!!!

 • Yu Ku
  Yu Ku 10 gün əvvəl

  Çin Organ Toplama Araştırma Merkezi (COHRC) tarafından hazırlanan çoğunun güncel olduğu araştırmalar ile belgelenen bulgular "Reform İddialarına Rağmen Çin'de Hala Organ Nakli Devam Ediyor" adlı başlıkla yeni hazırlanan 341 sayfalık rapor, 27 ‘inci Uluslararası Organ Nakli Derneği'nin Kongresi'nde, 30 Haziran- 5 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen Madrid, İspanya’da sunuldu.

  İspanya'nın ulusal medyası ve uluslararası haber bültenleri, raporun yayınlanması üzerine organ toplama meselesini ele aldı. Yeni rapora ChinaOrganHarvest.org adresindeki COHRC web sitesinden ulaşılabilir.  Yeni raporun ortak yazarı David Li, ekibinin bulgularını 2 Temmuz'da Uluslararası Organ Nakli Kongresi'nde sundu

  Çin hükümeti, 2015 yılında, ölü idam mahkumlarından organların çıkarılmasının durduğunu ve tamamen etik organ kaynaklarına geçtiğini ileri sürüyordu. Ancak, uluslararası gözlemciler, başka ülkelerde on yıl süren bir sürecin, bir gecede gerçekleştirilebildiği görünce bunun şüpheli olduğu kaanatine vardılar.

  Raporun yazarları, 2015 sonrasında Çin organ bağışı sisteminde yeni gelişmeler hakkında veri topladı, yüzlerce nakil hastanesi, hükümet ve sanayi beyanları, resmi politikalar ve yasalar, çeşitli bölgelerden gelen gerçek bağış rakamları, beyin ölümü kriterlerinin kötüye kullanımı ve Çin'in bağış ve nakli sisteminin daha geniş bir operasyonunun verileri alındı. Yeni rapor şu sonucu gösterdi:

  Dışarıdan sağlanan Organ bağışları: Çin'deki gönüllü bağışların sayısı, organ bağışı endüstrisinin boyutuna göre oldukça düşük. 2017'nin sonunda kayıtlı bağışçıların resmi sayısı 373.536 idi. Eğer Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kayıtlı ve gerçek donörlerin oranı bu toplama uygulanırsa, böyle bir bağışçı oranına göre, Çin'de nakil yapacak organ bağışçıları 29'dan daha az organ donörü vermiş olacaktır. Her bölgedeki bildirilen bağış sayılarının (esas olarak yoğun bakım ünitelerinde kayıtlı olmayan donörlerden) toplamı, aynı zamanda yapılan 15.000 organ naklinin resmi rakamından çok daha azdı. Yine de her yıl on binlerce organ nakli Çin hastanelerinde gerçekleştirilmektedir.

  Yabancılar ettikleri talep üzerine organ nakilleri devam ediyor: Resmi Çin makamları son zamanlarda, yabancılar için nakil yapılmadığına dair bilgi verdi. Ekim 2017'de, büyük bir Kore televizyon kanalından gazeteciler, Asya ve Orta Doğu'nun diğer bölgelerinden gelen yabancı hastaların hala Çin'deki en büyük nakil merkezlerinden birine akın ettiğini tespit ettiler. Hastalara sadece günler veya haftalar içinde verilen bekleme süreleri, hastaneye yapılan ek parasal bağışlar ile hızlandırılmış ameliyatlar yapıldığı belirtildi.

  Düzenleme, iddia edilen reformlara ayak uydurmamıştır: Çin'in organ bağışı sistemi ve yönetmelik düzenleme çerçevesi henüz emekleme aşamasındadır ve Çin'de gerçekleştirilmekte olan organ nakillerin sayısını ve talep üzerine doğasını destekleyememektedir. Bağış sistemini denetleyen kurumlarda boşluklar bulunmaktadır ve nakillerde kullanılan organların çoğu, uluslararası topluma sunulan ulusal bağış ve tahsis sisteminden gelmemektedir.

  Alternatif bir organ kaynağı gereklidir: Gönüllü bağışlar yapılan nakil sayısını destekleyemediğinden ve uzmanların son yıllarda cezai infazların daraltıldığını kabul ettikleri için organların çoğu, yargısız infazlarda sürekli olarak vicdan mahkumlarından alınmaktadır. Birincil kurbanlar, Çin'deki en büyük vicdani mahkum grubu olarak kalan Falun Gong uygulayıcılarıdır ve sistemli olarak gözaltına alınmış, hapsedilmiş, işkence görmüş ve zorla kan tahlillerine, tıbbi muayenelere, devlet gözetiminde iken veya evlerindeyken devam edilmiştir.

 • Aurelia Luna moscoso
  Aurelia Luna moscoso 10 gün əvvəl

  0}

 • SILA YILMAZ
  SILA YILMAZ 10 gün əvvəl

  Demir resmen. Yüzsüz kendisini zorla sevdirecek

 • Gür Sel
  Gür Sel 10 gün əvvəl

  Eski tadı hiç yok berbat Bi dizi

 • Nurgiz Sadyrbekova
  Nurgiz Sadyrbekova 10 gün əvvəl

  Yılmaz haksızlık yapıyorsun karına 'hiç sevmiyorum seni

 • murat şumnu
  murat şumnu 10 gün əvvəl

  bir adanalı olarak diziyi beğeni ile izliyoruz...dünya genelinde corona izlemleri için tii.ai/ouA0t

 • salman boyraz
  salman boyraz 11 gün əvvəl

  Seni seven Yilmaz

 • Arzu Rzayeva
  Arzu Rzayeva 11 gün əvvəl

  Nihayet bi fragmanda at göründü

 • Rahşan AVCI
  Rahşan AVCI 11 gün əvvəl

  Merhametsiz sevgi sadece takıntıdır. Demirin sevgisi gibi.

 • Svetoslav Stoyanov
  Svetoslav Stoyanov 11 gün əvvəl

  Ya ne olursa olsun şu dizide ama mujgyan çıksın artık baydıı biziii bee

 • Arzu Kaur
  Arzu Kaur 11 gün əvvəl

  Rabbim istamadikce .kush uchmas yaprak dushmas.(tangrim istamasa corona virus da dunyo Boyle gelmasdi) 😔iyrki varsiniz turk.dizilari

 • zColTRyaN
  zColTRyaN 11 gün əvvəl

  61.Bölüm 2.fragman
  İzlemek için hemen tıkla
  azplus.net/video/aWqti5uEwq6Afp0.html

  Videoya like ve yorum atana link atiorum.

 • rumeysagndogann
  rumeysagndogann 11 gün əvvəl +2

  Sevdiğim kişinin yılmaza benzemesi ve sevdiğim kişinin sevgilisinin züleyhaya benzemesi dışında hiçbir sıkıntı yok şu diziyi kendime açı çektirmek için izliyorum resmen :D

 • Serdar Şükrü Özbay
  Serdar Şükrü Özbay 11 gün əvvəl

  azplus.net/video/gp9ogpeny6aiZYM.html

 • Emir Akcal
  Emir Akcal 11 gün əvvəl +1

  Ya 3 tane aynı fragmanı çıkarıyosunuz birde 2. Fragmanı çıkarın gün oldu çarşamba hayla bir şey yok. Bizide anlayın merak ediyoruz.

 • Ryalcın ylcn
  Ryalcın ylcn 11 gün əvvəl +2

  Kim suçlu kim suçsuz bilmem ama Müjgan ı anlamamak akıl bencilliği kimse sevdiği adamı paylaşamaz hele uğruna adam öldürüp aşkından öldüğü kadını hiç
  2.sezon başladığı günden beri bir kere bile gün yüzü vermediniz kadına kocasının bu kadar değişmesini kaldıramadı napsin az bile yaptı ben olsam vururdum...

 • Adalet Rasulzade
  Adalet Rasulzade 11 gün əvvəl

  Bu Yilmaz gibi bir xarakter görmedim...heç boş gelmiyor adama.... Ondansa Təmiri ilə Züleyxa iyi yakaşıyorlar

 • Kerem KÖSE
  Kerem KÖSE 11 gün əvvəl

  azplus.net/video/o2SMnYedlaWpnpk.html UYARI! MASKARALIK, SIĞLIK, ŞEKİLCİLİK İÇERMEMEKTEDİR.

 • j hope
  j hope 11 gün əvvəl +2

  Diziyi izlemiyorum ama Züleyha güzel kadın

 • Secde
  Secde 11 gün əvvəl

  Karaktersizlik namussuzluk akıyor diziden

 • Hatice Özcan
  Hatice Özcan 11 gün əvvəl

  Yılmaz Adnan ın oğlu olduğunu öğrenmeden dizi çekimlerine ara verilecek malum korona önümüzdeki sene belki öğrenir

 • mustafa erdem
  mustafa erdem 11 gün əvvəl

  Yılmaz mı Demir mi ???
  Demir +1

 • Parvu Ionica
  Parvu Ionica 11 gün əvvəl

  Bir zamlar ÇUKUROVA IN ROMANIA?

 • nadir samedov
  nadir samedov 11 gün əvvəl +1

  Cixarin yilmazi filmden sonu kotu olsun adnana ne babaliq yapacaq yaltaqve alcaq

 • nadir samedov
  nadir samedov 11 gün əvvəl

  Murdar yilmaz sinir oluram onu gorende zuleyha onun neyini sevir? Yaltaqdi fekelini de yoldan cixarib var dovletine qonub

 • Sahbaz Zulbiye
  Sahbaz Zulbiye 11 gün əvvəl +1

  Yaman demir kuclu ol bravo sana af yok😁😘

 • Aytun Music
  Aytun Music 11 gün əvvəl

  azplus.net/video/hZKHn3-ZpnmIanc.html yeni parçamız yayinda keyifli dinlemeler

 • Aysee Arslann
  Aysee Arslann 11 gün əvvəl

  Niye vuruyorsun madem evlatlarini dusunuyorsun hapise girrcegini biliyorsun boyle aptalliklar yapmqyin kimse icin katil olmayin

 • CANERZ
  CANERZ 11 gün əvvəl

  Hack saldırısı var son videomda

 • Efe Şen
  Efe Şen 11 gün əvvəl

  At kişnedi yine

 • eyüphan ceylan
  eyüphan ceylan 11 gün əvvəl

  ULAN NE MALSINIZ ADI ÜSTÜNDE DİZİ HER SENARYO VAR KARAKTERLERE VE OLAYLARA NEDEN TEPKİ GÖSTERİYORSUNUZ İZLEYİN ZEVK ALMAYA BAKIN. NE MAL İNSANLAR VAR YA !

 • Va Veyla
  Va Veyla 11 gün əvvəl

  ❤️❤️

 • Bariş Sahin Aydin
  Bariş Sahin Aydin 11 gün əvvəl

  Bu demir tam hasta, tehdit le, şantaj la zorla kendisi,ni sevmeyen kadını, seni sevdim deyip elinde tutmaya çalışıyor.
  Hasta ruhlu adam, kadın sevmedikden sonra seni sevmiyor işte,zorla zorla olmuyor korona kafalı demir.

 • Ponçikella Kedilerim
  Ponçikella Kedilerim 11 gün əvvəl +1

  Zulyha bırak aşkı neyi git çocukları nı büyüt bacım hadi diyelim oğlunu gerçek babası aldı kızın nolacak yazık ona akıllı uslu otur cocuklarini büyüt bacım

 • sedef kadem
  sedef kadem 11 gün əvvəl

  Demir züleyhayı çıkarmaz çünkü yılmazn sık sık züleyhayı ziyaret ettiqini biliyor qördüde züleyha kurtulursa alır çocugunu yılmazla gider mantıgyla böyle yapıyor ..

 • LAİLALAİLA
  LAİLALAİLA 11 gün əvvəl +1

  Allah Züleyha karakterli kadınlar dan korusun herkesi ailesini ne lanet ya aşk diye takıldı eski sevgilisine ruh hastası gerçi başrol Bi bok olmaz ona

 • Esra Toop
  Esra Toop 11 gün əvvəl

  Abbbooooooouuuuğw

 • jqn jqn
  jqn jqn 11 gün əvvəl +2

  Ya her ne olursa olsun ortada tek masum vardi oda canina kiydi. Yilmaz kormuydun niye kizi yakiyorsun evleniyorsun. Cok sacma birde surekli kiza yukleniyorlar. Yilmaz ölse zuleyha ölse bu kadar üzulmem.

 • Carla P C
  Carla P C 11 gün əvvəl

  pinche pelicula mas fea no deberi trminar asi

 • Ramazan Şafak
  Ramazan Şafak 11 gün əvvəl

  ------------𝓐𝓑𝓞𝓝𝓔 𝓞𝓛𝓤𝓡𝓜𝓤𝓢𝓤𝓝 𝓚𝓐𝓡𝓓𝓔𝓢𝓘𝓜------------

 • Santi Munez
  Santi Munez 11 gün əvvəl +3

  Demir iyi yaptı. Bana üç el ateş edecek, sarmaş dolaş, el tutuşmalar, bende onu af edecem ... öyle mi? 🙄👈

 • Azize Demir
  Azize Demir 11 gün əvvəl

  Ya bu zuleyhayla yilmaza bayılıyorum ya

 • BOSS JADOLIVE
  BOSS JADOLIVE 11 gün əvvəl

  Korono virus bir zamanlar cukurovada yayilsaydi kimse olmezdi orasi olumsiz

 • Aslı Toprakci
  Aslı Toprakci 11 gün əvvəl

  Zalim demir sevenleri ayirdin nasil yaptin bunu

 • Sura Kara
  Sura Kara 11 gün əvvəl

  At kişnemeyecek diye çok korktum 😟 🤪

 • öfg G
  öfg G 11 gün əvvəl

  Kapak fotoğrafındaki kadının çenesini görücem diye trendlere giremiom

 • Twk- Furkan
  Twk- Furkan 11 gün əvvəl

  EĞER 10 DAKİKADA 3 DOLAR KAZANMA ŞANSINI YAKALAMAK İSTİYORSAN İŞTE YÖNTEMİ ----> @t​

 • Eda Ziyagil
  Eda Ziyagil 11 gün əvvəl

  Yılmaz ve züleyha sonuna kadar

 • Aziza Toktobekova
  Aziza Toktobekova 11 gün əvvəl

  Demir bu kadar Züleyhaya aşık olduğuna rağmen aldattı ya, hayal kırıklığına uğradım ve artık ne olursa olsun Yılmaz lmaz ile Züleyha evlensinler artık yaaaa, çok zorladiniz beni 😡

 • Aziza Toktobekova
  Aziza Toktobekova 11 gün əvvəl

  Bu Yılmazın adresin bulup kendim gidip söyleyeceğim Adnan oğlu olduğunu 🤦🏻‍♀️

 • Mustafa Özdal
  Mustafa Özdal 11 gün əvvəl

  lütfen artık yılmazla züleyha kavuşsun☺️😣🥺

 • Naz Du
  Naz Du 11 gün əvvəl

  MÜJGAN ÖLSÜN ARTIK
  FİLİMDEN ÇIKARSA DAHA
  GÜZEL OLUR ...

 • saaliha karakoç
  saaliha karakoç 12 gün əvvəl

  Herkes ölür ama demir asla

 • Vizyonda Ne Var
  Vizyonda Ne Var 12 gün əvvəl

  videomu izlemeyi ve abone olmayı Unutma :) azplus.net/video/hnVrkKZ4tIB3d6k.html

 • eflin şılbır
  eflin şılbır 12 gün əvvəl

  Benim tahminim Müjgan ölücek yada hastaneye kaldırıldı çünkü fragmanda yılmaz atları izlerken elinde bir mektup vardı ve o mektup müjganın intihar etmeden önceki yazdığı mektup olabilir

 • Esra Karaca
  Esra Karaca 12 gün əvvəl +3

  Filmin içine ettiniz ya nasıl bir film oldu anlamadım. yılmaz müjgan çok seviyordu seni mutlu edicek falan dedi verilen sözler hiç biri yok filmde 🤦🏻‍♀️